10 липня 2015, 14:02

Закон про відновлення райрад у Києві схвалений профільним комітетом ВР

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує парламенту прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» (щодо поновлення права територіальної громади міста Києва здійснювати місцеве самоврядування через районні в місті ради і їх виконавчі органи)», повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Законопроектом №2529 (доопрацьованим) пропонується внести зміни до статей 6, 7, 11, 15 Закону «Про столицю України - місто-герой Київ», відповідно до яких відновлюється система самоврядування в місті Києві, при якій районні в місті Києві ради будуть її обов'язковою складовою. Перші вибори до районних в місті Києві рад пропонується провести одночасно з найближчими після набрання чинності цим Законом черговими виборами депутатів Київської міської ради та Київського міського голови.

На засіданні, яке відбулося 1 липня, також було розглянуто проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» щодо відновлення районних рад №2529-1, яким пропонується внести зміни до статей 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 11, 13, 15 Закону «Про столицю України – місто-герой Київ», а також доповнити його новими статтями 10-2 та 11-1 та змінити статтю 16 Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Таким чином відновлюється обов’язкове функціонування районних в місті Києві рад, встановлюється порядок їх формування, призначення голів та їх заступників, а також зменшується загальний склад (кількість депутатів) районних в місті Києві рад.

Більшістю голосів від присутніх на засіданні членів Комітету було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді за наслідками розгляду в першому читанні прийняти законопроект №2529 (доопрацьований) за основу та в цілому, а проект Закону № 2529-1 за наслідками розгляду в першому читанні відхилити.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати