22 лютого 2022, 9:18

Захист бізнесу, комунікація з клієнтом та арешт активів: про що говорили на White-Collar Crime School 2022

Київський осередок Ліги студентів АПУ

12.02-13.02 2022 р. Київський осередок Ліги студентів Асоціації правників України провів правничу школу — White-Collar Crime School 2022. Захід об’єднав понад 150 учасників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


IMG_20220216_165502_849

Питання обрання стратегій в адвокатській діяльності є чи не найважливішим, тому перший день школи символічно почався з лекції Олександра Лисака, партнера EQUITY, на тему: «Стратегія захисту в топових корупційних справах з політичним елементом». Він розповів про особливості взаємодії та комунікації з клієнтом в таких кейсах.

Наступна спікерка, Ольга Шаповалова, партнерка АО Benchers, суддя Верховного Суду України у відставці, к.ю.н., презентувала учасникам свій погляд на витоки корупційних злочинів з різних аспектів, враховуючи свій досвід як судді, так і адвоката.

IMG_20220216_165505_719 (1)

Андріана Фозекош, адвокатка Aver Lex, поділилася з учасниками своїм досвідом щодо особливостей захисту в резонансних кримінальних провадженнях.

Євген Грушовець, партнер Ario Law Firm, розказав про мистецтво виступу адвоката в суді, а Аркадій Бущенко, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду України, виклав особливості та поділився лайфхаками написання лаконічних змагальних документів.

Другий день заходу почався з лекції на тему: «Секрет успіху адвокату у сфері захисту бізнесу» від Тетяни Поповської, адвокатки практики кримінального права Asters.

Секретами успіху адвоката під час обшуку поділився Сергій Лисенко, керуючий партнер Gracers. Тематика виступу спікера охопила не лише правові аспекти, а й психологічні.

photo_2022-02-21 12.32.25 Євгеній Солодко, партнер Sayenko Kharenko, висвітлив питання економічних злочинів, розповів про стратегію захисту та секрети для адвоката щодо ведення таких справ. Елеонора Ємець, радниця, керівниця практики WCC Ader Haber, продовжила другий день виступом на тему: «Арешт майна та активів компанії. Поради адвокату».

AirBrush_20220216194613 Віра Михайленко, суддя ВАКС, поділилася своїм баченням на аргументацію в антикорупційних справах з теоретичного та практичного погляду.

А завершився захід панельною дискусією, під час якої провідні спеціалісти у сфері white-collar crime дали дієві поради, лайфхаки та розказали про типові помилки юристів на початкових етапах. Організатори заходу вдячні модератору та учасникам дискусії: Олександру Лисаку, Сергію Бойку, адвокату VB PARTNERS, Олександру Мазуру, раднику ЮК Moris, та Артему Крикуну-Трушу, менеджеру PwC Україна.

Студенти отримали неоціненні знання та натхнення на юридичні звершення.

Організатори висловлюють подяку партнерам  — річному партнеру Ario, ексклюзивному партнеру заходу — EQUITY, генеральному партнерам заходу — АО Benchers, організаційним партнерам — Online Law School та магазину книжок «Юркнига», партнерам школи —  VB PARTNERS, Ader Haber, Aver Lex та Gracers, партнеру розміщення — IQ Bussiness centre та Pizza House за надані кава-брейки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати