19 лютого 2024, 17:41

Заборона "джипінгу" на природоохоронних територіях: Кабмін підтримав законопроєкт

Пресслужба Міндовкілля

У законодавстві України є прогалини, які дозволяють поціновувачам "джипінгу" кататися по територіях природно-заповідного фонду. Про це повідомила пресслужба Міндовкілля.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄБРР та Уряд Італії нададуть 200 млн євро на відновлення гідроелектростанцій в Україні".

Як зазначається, пряма заборона діє лише в зонах суворого заповідання. Водночас проїзд автомобілів у господарських зонах та зонах стаціонарної рекреації дозволений, що провокує ті випадки, які часто можна побачити в медіа або почути від небайдужих українців.

"Законопроєкт встановить суворіші заборони та посилить відповідальність за їх порушення. Пересуватися на авто по природно-заповідних територіях дозволено буде лише дорогами загального користування, вулицями міст та інших населених пунктів та на приватних територіях", наголосив очільник Міндовкілля Руслан Стрілець.

Над документом міністерство працювало спільно з КЕКЦ, WWF-Україна, Environment People Law (EPL)/Екологія – Право – Людина (ЕПЛ), Українським товариством охорони птахів, Українською Природоохоронною Групою – UNCG, ВГО “Жива планета”, Chysto.de.

За слова міністра, під час підготовки законопроєкту вивчали міжнародний досвід. Наступний крок – розгляд законопроєкту Верховною Радою України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати