04 вересня 2021, 12:33

За змову на торгах АМКУ наклав штраф у розмірі понад 50 млн грн

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет викрив змову на торгах ТОВ «Хозхімсервіс» і ТОВ «Віртум Строй». Компанії взяли участь у двох тендерах щодо реконструкції двох Білогорівських магістральних водоводів і будівництва бурового майданчика. Загальна очікувана вартість торгів більше 49 млн. грн


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ погодив концентрацію на ринку кондитерських виробів"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

Водночас Тимчасова адміністративна колегія АМКУ встановила, що вказані суб’єкти господарювання узгодили між собою умови участі у тендерах. Тобто завдяки змові, конкуренцію між ними було усунуто. 

02.09. 2021 року ТАК АМКУ визнала компанії «ТОВ «Хозхімсервіс» і ТОВ «Віртум Строй» винними у порушенні законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів. Воно підпадає під дію пункту 1 статті 50 та пункту 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За це компанії було оштрафовано на загальну суму 50 297 292 грн.

Також відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», ТОВ «Хозхімсервіс» і ТОВ «Віртум Строй» впродовж наступних трьох років заборонено приймати участь у публічних закупівлях. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати