18 червня 2021, 16:27

За тиждень відбудеться аукціон з приватизації майна непрацюючої виправної колонії в Одесі

Пресслужба ФДМУ

25 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Південна виправна колонія (№51)», що розташована в Малиновському районі Одеси, на вул. Люстдорфська дорога, 9.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Це один з 35-ти непрацюючих закладів виконання покарань, які плануються до виставлення на прозору приватизацію в рамках спільного проєкту Фонду держмайна та Міністерства юстиції під назвою “Велика приватизація в’язниць”.

3 червня відбувся перший успішний аукціон з приватизації законсервованої колонії у Львові, за результатами якого до державного бюджету мають надійти 407,5 млн грн. 70% з цих коштів підуть на будівництво нових сучасних закладів виконання покарань.

Переможцем аукціону у Львові стало ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс», що входить до групи компаній SoftServe. Інвестори вже поділилися планами розбудови території, яка в найближчому майбутньому має перетворитися із занедбаного кварталу в середмісті Львова на креативний офісний кампус.

Майно одеської колонії є не менш цікавим для інвесторів: понад 50 тис м² на ділянці 5,98 га в туристичному місті, недалеко від моря.

Стартова ціна складає 223 250 425 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 24 квітня включно.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати