11 червня 2019, 16:54

За рекламу наркотиків на парканах пропонують позбавляти волі до 7 років

Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту №10336, українські міста потопають у рекламі наркотичних засобів, котру малюють на будинках, парканах і навіть на порогах шкіл.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ініціатор законопроекту переконаний на сьогоднішній день ця проблема набула масового поширення та несе загрозу здоров’ю та життю в першу чергу, підлітків. Саме тому, пропонується ввести кримінальну відповідальність для осіб, які вчинюють написи щодо реклами продажу наркотиків.

Проектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею щодо кримінальної відповідальності за рекламу наркотиків.

Читайте також: Анульовано 3 ліцензії туроператорів з початку 2019 року

Зокрема, пропонується визначити відповідальність за рекламу наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів, в тому числі, розміщення будь-яким способом написів у громадських місцях, на фасадах будинків тощо, які містять інформацію щодо інтернет-сайтів, номерів телефонів продавців.

За такий злочин хочуть передбачити позбавлення волі на строк від п'яти до семи років, а за повторне вчинення такого порушення пропонують карати позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати