03 червня 2020, 10:13

За позовом військової прокуратури до Держбюджету підлягає стягненню понад 6 млн грн

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Господарський суд м. Києва задовольнив позовну заяву заступника військового прокурора Центрального регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до одного з підприємств.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До КСУ надійшло подання щодо конституційності положення закону про ДБР".

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Так, передумовою цьому стало укладення в 2016 р. державного контракту про надання послуг між Міністерством оборони України та одним з суб’єктів підприємницької діяльності.

У порушення умов вказаного державного контракту, виконавцем допущено прострочення надання послуг на різних етапах виконання від 30 до 90 діб. Як зазначається, з 2018 р. ця справа неодноразово переглядалася судами різних інстанцій.

У результаті Господарський суд м. Києва дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог військової прокуратури Центрального регіону України та задовольнив вказаний позов. За рішенням суду з підприємства-порушника підлягають стягненню на користь Міністерства оброни України штрафні санкції на загальну суму 6,2 млн грн за неналежне виконання зобов’язань за контрактом з оборонним відомством.

Нагадаємо, у ВРП створено робочу групу із систематизації практики щодо призначення та звільнення суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати