12 червня 2019, 13:41

За порушення антимонопольного законодавства з товариства стягнуто 19 000 грн

За повідомленням прес-служби суду

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області  від 04.04.2019 задоволено позов Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енерго-Технопарк" про стягнення пені та штрафу в сумі 19 000 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: Вертикальні угоди: на що звертає увагу АМКУ

Позовні вимоги обґрунтовані наступним. Рішенням адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 13.11.2017 у справі №04-20/2016визнано дії Товариства з обмеженою відповідальністю "Енерго-Технопарк", які полягали в узгоджені поведінки під час підготовки та участі в конкурсних торгах на закупівлю Берегівською центральною районною лікарнею капітального ремонту теплових мереж Берегівської ЦРЛ за державні кошти порушенням, передбаченим Закону України «Про захист економічної конкуренції»,  у вигляді анти конкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, що стосується результатів торгів.

Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області від 04.04.2019 у справі №909/137/19 можна ознайомитися за посиланням.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати