06 лютого 2023, 13:32

За останній місяць в Україні відкрито понад 4500 "Пунктів Незламності"

Пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

За даними моніторингу, який здійснює Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, в різних областях працюють 9597 "Пунктів Незламності", з яких за останній місяць (з 3 січня до 2 лютого) були відкриті 4556 нових пунктів. У найближчі 2 тижні планується відкриття ще 1831 пункт по всій країні, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні буде створено Офіс програми "Горизонт Європа"".

За словами віцепрем'єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, до процесу створення нових "Пунктів Незламності" залучена без перебільшення вся країна, а динаміка відкриття перебуває на постійному контролі перших осіб держави: "Наше головне завдання – аби кожен пункт був забезпечений всім необхідним, починаючи від теплих напоїв, світла, тепла та завершуючи стабільним мобільним зв’язком та інтернетом".

Так, найбільше нових "Пунктів Незламності" за останній місяць було відкрито на території Дніпропетровської області (850), Вінницької (410) та в Києві (386). Найбільша кількість пунктів наразі зосереджена на Дніпропетровщині (1170), в Києві (868) та Львівській області (660).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати