07 грудня 2023, 13:36

За останні два тижні в Києві складено майже 400 протоколів за несвоєчасно прибраний сніг

Пресслужба КМДА

У Києві за останні два тижні інспектори благоустрою вручили 4136 приписів за несвоєчасно прибраний сніг балансоутримувачам та іншим відповідальним особам. Про це повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київ став членом альянсу розумних міст Великої двадцятки".

Так, за цей же період складено 393 протоколи за порушення вимог благоустрою в частині прибирання території від снігу. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"У період снігопаду інспектори благоустрою посилено перевіряли розчищення територій, своєчасне прибирання снігу. Насамперед йдеться про шляхи до зупинок громадського транспорту, зокрема метрополітену, який є не лише засобом пересування, а й укриттям під час повітряної тривоги. Підхід простий і справедливий для всіх – відповідальний за стан території несе персональну відповідальність за прибирання, адже мова йде про ризик травмування людей. І тут немає різниці, приватна це власність чи на балансі комунальних підприємств, маємо забезпечити порядок", – підкреслив він.

У КМДА нагадали, що згідно з Правилами благоустрою міста Києва балансоутримувачі зобов’язані належно утримувати закріплені за ними території. Якщо балансова ділянка не прибрана, на власника чекає штраф у розмірі: для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, на посадових осіб та підприємців – від 850 до 1700 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати