24 квітня 2019, 15:26

За I квартал 2019 року НАЗК погодило 16 антикорупційних програм органів влади

Прес-служба НАЗК

Національне агентство у І кварталі 2019 р. опрацювало 31 антикорупційну програму органів влади, з яких погоджено із наданням обов’язкових до розгляду пропозицій 16 антикорупційних програм, не погоджено 2 антикорупційні програми, 13 антикорупційних програм опрацьовуються.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Читайте також: "Валютна реформа та MLI Конвенція: виклики та перспективи".

Також органам влади надано 61 консультацію щодо оцінки корупційних ризиків та розробки антикорупційних програм.

Як зазначається, у 2018 р. до НАЗК на погодження надійшли 128 антикорупційних програм органів влади. Після опрацювання НАЗК погодило із наданням обов’язкових до розгляду пропозицій 111 антикорупційних програм, залишилися непогодженими станом на 1 січня 2019 р. 12 антикорупційних програм, продовжено опрацювання у січні 2019 року 5 антикорупційних програм.

Крім цього, у 2018 р. НАЗК було забезпечено надання 414 усних консультацій та роз’яснень з питань виявлення та оцінки корупційних ризиків у діяльності органів влади та юридичних осіб, які входять до сфери їхнього управління, а також підготовки та виконання ними антикорупційних програм (у т.ч. врахування наданих Національним агентством пропозицій).

Нагадаємо, ЄСПЛ зобов’язав Україну сплатити 2500 євро за неналежне доказування вини особи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати