15 березня 2019, 15:50

За добу Нацполіція відкрила 4 кримінальні провадження щодо підкупу виборців

Прес-служба Нацполіції

За добу відкрито п’ять кримінальних проваджень, з них одне - за фактом виявленого журналістами правопорушення у виборчій сфері.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Читайте також: "У 2019 році за участі іноземців скоєно понад 400 злочинів, - Нацполіція".

14 березня до чергової частини Нацполіції в Київській та Дніпропетровській областях надійшло по одному повідомленню щодо підкупу виборців. За даним фактом відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) КК України. Ще одне повідомлення - щодо хуліганських дій - надійшло до чергової частини поліції в Миколаївській області. Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України.

Крім того, під час моніторингу мережі Інтернет співробітники поліції виявили інформацію журналістів щодо підкупу виборців в Київській області. Відтак було відкрито кримінальне провадження за  ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) КК України.

Так, за минулу добу на території держави зареєстровано 109 повідомлень про події, пов’язані з виборами, а з початку передвиборчої кампанії - 3093 таких повідомлення.

Загалом з початку передвиборчої кампанії поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по 160 фактах вчинення дій, які мають ознаки кримінальних правопорушень. Зокрема, 69 кримінальних проваджень стосуються порушень виборчого законодавства, а 91 кримінальне провадження пов’язані із проведенням виборчої кампанії. Також складено 536 адміністративних протоколів.

Нагадаємо, до суду направлені 25 проваджень щодо злочинів, пов’язаних з громадськими активістами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати