04 квітня 2022, 10:10

За березень співробітники БЕБ передали на потреби ЗСУ близько 7 тонн допомоги

Пресслужба БЕБ

Крім діяльності, визначеної законодавством, співробітники Бюро економічної безпеки допомагають Збройним силам України та займаються волонтерською діяльністю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ ініціювало націоналізацію 400 залізничних вагонів, які є власністю росії та білорусі"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

З перших днів війни, на потреби ЗСУ було передано наявну зброю, бронежилети, інші технічні засоби, а також понад два десятки автомобілів.

Власними силами та за допомоги волонтерів, БЕБ зібрано та передано трьом військовим частинам м. Києва та підрозділам територіальної оборони у м. Суми та с. Білогородка, Київської області 400 літрів палива, продуктові набори, медикаменти, засоби особистої гігієни, демісезонне тактичне взуття, каремати, спальники.

Також на потреби Волонтерська Сотня Госпіталь, були передані медичні засоби, продукти харчування та засоби гігієни. А минулого тижня, 6 ящиків медичних препаратів, отриманих від Місії України при НАТО, передано парамедикам.

Орієнтовна вага переданих товарів протягом березня становить близько 7 тонн.

Бюро економічної безпеки України щиро дякує представникам Місії України при НАТО, представникам Давидівської громади, волонтерам з Тернополя та іншим громадянам за надану допомогу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати