26 січня 2023, 15:04

За 11 місяців війни російські окупанти зруйнували 171 обʼєкт медзакладів

Пресслужба МОЗ України

З 24 лютого минулого року російські окупанти майже щодня завдають ударів по українській медичній інфраструктурі. За 11 місяців війни в Україні постраждали 1206 обʼєктів медзакладів. Про це повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна забезпечена вакцинами на 2023 рік".

Так, із них 1035 обʼєктів медичної інфраструктури пошкоджено та ще 171 обʼєкт зруйновано вщент, без можливості подальшого відновлення. Щоб відбудувати зруйновану та пошкоджену медичну інфраструктуру до того стану, в якому вона була до війни, за попередніми оцінками, державі необхідно близько 1 млрд доларів.

За словами першого заступника міністра охорони здоров’я Олександра Комаріди, ворог цілеспрямовано цілить у лікарні та амбулаторії, щоб залишити якомога більшу кількість населення без медичної допомоги.

Він також зазначив, що за 11 місяців війни повністю відновлено 143 обʼєкти медзакладів, які в результаті обстрілів зазнали незначних ушкоджень чи руйнувань. Ще понад 250 обʼєктів медичних закладів відновлені частково.

Найбільше відбудованих медзакладів розташовані на території Київської, Чернігівської, Житомирської та Дніпропетровської областей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати