19 серпня 2021, 18:46

З початку року арештовані кошти на депозиті АРМА принесли 22 млн грн відсотків

Пресслужба АРМА

Станом на початок серпня 2021 року сума коштів на депозитних рахунках АРМА склала майже 600 мільйонів у гривневому еквіваленті. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як АРМА опрацьовує звернення правоохоронців щодо розшуку активів?"

Про це повідомляє пресслужба АРМА. 

Завдяки управлінню цими коштами з початку року на них нараховано близько 22 мільйона гривень відсотків. Усі зазначені кошти є потенційним доходом держави, який буде перераховано до держбюджету у разі судових вироків про конфіскацію.

Водночас за період з січня по серпень цього року Агентство перерахувало до бюджету ще 22 млн грн від управління арештованими активами, які передано підприємцям для комерційного використання. Таким чином, за 7 місяців цього року завдяки управлінню майновими арештованими активами та грошовими коштами АРМА згенерувало понад 44 млн грн. доходів.

Депозитний портфель АРМА складається з коштів арештованих грошових активів та коштів, одержаних від продажу арештованого майна на електронних торгах. Відповідні активи розміщуються на депозитних рахунках у державному банку у гривні, євро та доларах США на умовах, які є одними з найбільш вигідних на ринку банківських послуг. Це дозволяє Нацагентству збільшувати вартість активів, якими воно управляє.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати