17 липня 2015, 17:55

З органів прокуратури скорочено понад 3000 осіб відповідно до нового закону

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Під керівництвом Генерального прокурора України Віктора Шокіна проводиться робота по впровадженню в практичну діяльність нового Закону «Про прокуратуру», який набув чинності 15 липня 2015 року, з цією метою вжито низку невідкладних організаційно-практичних заходів, повідомляє прес-служба ГПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, Генеральний прокурор Віктор Шокін підписав накази, якими затверджено нові структури як Генеральної прокуратури України, так і регіональних прокуратур.

Приведено у відповідність до вимог Закону структуру органів прокуратури України та скорочено штатну чисельність на більш, ніж 3 000 одиниць.

На даний час загальна штатна чисельність працівників органів прокуратури не перевищує 15 000 осіб.

У Генеральній прокуратурі України утворено департаменти, управління та відділи.

Зменшено кількість структурних підрозділів, в тому числі самостійних, та, відповідно, кількість керівного складу.

Також у відповідності до вимог Закону у структурі центрального апарату ліквідовано посади перших заступників керівників підрозділів, старших прокурорів відділів, старших помічників із особливих доручень, старших помічників та помічників як Генерального прокурора України, так і його заступників.

У структурах регіональних прокуратур, які також приведено у відповідність до вимог Закону, зменшено кількість заступників прокурорів регіонів, ліквідовано посади старших прокурорів прокуратур, старших прокурорів відділів прокуратур.

Робота щодо реформування органів прокуратури України триває.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати