30 червня 2020, 13:58

З 23 травня доходи постійного представництва оподатковуються у загальному порядку

Вісник ДФСУ

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" (далі – Закон № 466) оновлено п.п. 141.4.7 п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Змінилися вимоги щодо підтвердження даних, визначених у податковій звітності".

Так, відповідно до внесених Законом № 466 змін вилучено норми п.п. 141.4.7 п. 141.4 ст. 141 ПКУ, які надавали можливість визначати суму прибутку постійного представництва нерезидента, що підлягає оподаткуванню в Україні, на підставі складення нерезидентом окремого балансу фінансово-господарської діяльності, погодженого з контролюючим органом за місцезнаходженням постійного представництва, або у разі неможливості визначити шляхом прямого підрахування прибуток, отриманий нерезидентами з джерелом його походження з України, визначати оподатковуваний прибуток контролюючим органом як різницю між доходом та витратами, визначеними шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7.

Зокрема, починаючи з 23.05.2020 оновленим п.п. 141.4.7 п. 141.4 ст. 141 ПКУ передбачено єдиний порядок оподаткування податком на прибуток підприємств постійних представництв, а саме: постійне представництво оподатковується в загальному порядку та визначає обсяг оподатковуваного прибутку відповідно до положень ст. 39 ПКУ.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати