02 вересня 2015, 17:41

Юристи запустили освітній курс із українським стартапом Eggheado

Юридична газета

Юридична компанія Trusted Advisors запустила короткі пізнавальні email-курси про гучні судові розгляди спільно з освітньою платформою Eggheado.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ті, хто підписався на сторінку, зможуть дізнатися подробиці та цікаві факти про судові процеси, що змінили історію людства: від суду над Христом до сучасних справ.

Матеріали ЗМІ, публіцистика, документальна хроніка, мемуари - все це дозволить скласти повну картину того, що відбувається в реальному часі, і розвинутися не тільки в питаннях юриспруденції, а й політики, економіки, історії та релігієзнавства.

"Я вже рік підписаний на Eggheado і уважно стежу за проектом. Одного разу зародилася ідея зробити з хлопцями спецпроект, і ми вирішили вибрати тему, яка була б однаково цікава кожному з нас, незалежно від професії або спеціальності. Описані в курсі судові процеси змінили не тільки юриспруденцію як таку, але, в першу чергу, світогляд і погляди всього людства. Такі події не можуть нікого залишати байдужими", - прокоментував Іван Міщенко, керуючий партнер Trusted Advisors.

Тривалість курсів: 10 днів

Час: 5 хвилин на день

Формат: Одна стаття на email щоранку

Підписатися можна тут .

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати