17 травня 2024, 14:22

Юридична компанія JN Legal захистила права двох фізичних осіб-пенсіонерів: деталі справи

JN Legal

Юридична компанія JN Legal захистила права двох фізичних осіб-пенсіонерів у справі щодо незаконного заволодіння належними їм земельними ділянками з проведенням державної реєстрації права власності на них сторонніх осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юристами компанії було проведено ґрунтовну роботу щодо пошуку та формування доказової бази за умови оформлення ще у 1993 році з технічними помилками правовстановлювальних документів на земельні ділянки, невнесення останніх до Державного земельного кадастру, втрати архівів, а також недобросовісної поведінки окремих представників державних органів та органів місцевого самоврядування. Судові провадження у справі тривали з 2018 року.

Правильність правової позиції JN Legal підтверджена рішенням Верховного Суду, яким негативні рішення попередніх судових інстанцій скасовані, і вже під час нового судового розгляду було досягнуто взаємоприйнятного врегулювання спору та забезпечено інтереси пенсіонерів.

Проєкт реалізовано на умовах “pro bonо”. Команду юристів JN Legal, які працювали над проєктом, очолював партнер Сергій Дахновський

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати