21 жовтня 2020, 18:00

Юридична фірма «АНК» захистила інтереси судновласника у Верховному Суді

АНК

Юридична фірма «АНК» успішно представила інтереси судновласника з Сінгапуру BW DRY CARGO у справі за позовом проти екологічної інспекції, яке на днях розглянув Верховний Суд.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідно до Постанови по справі №420/4129/19 від 19.10.2020 року, Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Судновласника, скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Судновласник був вимушений звернутися до суду з позовом проти екологів через затримання судна в порту «Южний», яке екологи ініціювали в межах «традиційного» контролю ізольованого баласту, оформив претензію за забруднення портової акваторії. Суди двох інстанцій стали на бік екологів та відмовили у позові, але Верховний Суд дійшов протилежних висновків, ставши на бік Судновласника.

Особливий інтерес представляють вказівки щодо застосування норм матеріального права, які касаційна інстанція сформулювала в тексті Постанови. Ці вказівки повинні бути враховані при новому розгляді справи. Відзначимо, що це перша «морська» справа проти екологів, пов’язана з контролем ізольованого баласту, яку розглянув Верховний Суд. Команду Юридичної фірми «АНК» у цій справі представляли адвокати Артем Волков, Костянтин Моряков, Ніна Костюк під загальним керівництвом керуючого партнера Олександра Кифака.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати