09 квітня 2020, 17:21

Юрфірмам варто працювати над тим, щоб їх юристи не відчули себе забутими на віддаленій роботі, - дослідження в США

The American Lawyer

Оскільки юридичні фірми зараз працюють віддалено, підтримання зв’язку всередині компанії не обмежилось суто технічною стороною завдання. І хоча багато фірм знаходять способи заохочувати спілкування та комунікувати з працівниками під час пандемії COVID-19, ці комунікації не стосуються абсолютно весь колектив.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МВФ та ВООЗ: карантинні обмеження знімати поки що зарано".

Опитування*, оприлюднене минулого тижня консалтинговою фірмою The Red Bee Group (заснована в Чикаго) виявило, що більшість юристів-респондентів - 90% - переважно або дуже задоволені системами для віддаленої роботи в їхніх фірмах. Але значна частина опитаних не була включена до групових онлайн-зустрічей або не мали особистих облікових записів для цього.

Більше чверті - 26% - сказали, що вони не брали участі у конференції або відео зустрічі під керівництвом роботодавців для підтримки зв’язків з колегами. Індивідуальне спілкування юристів з керівниками компаній, за результатами опитування, відбувалось за допомогою різних "онлайн-інструментів". 60% повідомляли про контактування за допомогою електронної пошти, 52% заявили, що отримали телефонні дзвінки, 35% повідомили про контакт за допомогою текстового повідомлення та 29% підключились через відеочат.

"Це була одна з найяскравіших тем, що з’явилась в результаті цього дослідження, - сказала Стефані Шарф, керівник Red Bee. - Такого роду міжособистісного спілкування, яке мають люди на перерві на каву або в обідній залі, вже немає. Фірмам доведеться гарно попрацювати, щоб їхні люди були залученими до процесів компанії".

Роберта Лібенберг, головний директор Red Bee, погодилась з цією тезою. "Юридичним фірмам потрібно буде спілкуватися таким чином, до якого вони насправді не звикли, - сказала вона. - Їм потрібно спілкуватися із емпатією та будувати більше персональних комунікацій зі своїми юристами".

За результатами опитування Red Bee, майже половина респондентів повідомили, що вони принаймні такі ж зайняті, як і раніше. Тим не менш, майже стільки - 42% - сказали, що вони відчули скорочення обсягу роботи порівняно зі звичайними часом. 90% респондентів зазначили, що їхні фірми чи компанії не скорочували вимоги до оплачуваних годин або робочого часу.

Читайте також: "Віддалена робота: наслідки для аудиторських фірм".

Дослідники дійшли висновку, що роботодавцям потрібно шукати шляхи спілкування з працівниками послідовніше, аби протистояти зривам в кризу COVID-19. Аналітики також запропонували роботодавцям розглянути питання щодо коригування навантаження, хоча це залежатиме від впливу конкретної фірми чи практики.

*Опитування, проведене за допомогою електронної пошти та в соцмедіа, таких як LinkedIn, включало відповіді понад 300 осіб у 34 штатах та Вашингтоні. Три чверті опитаних працююють в юридичних компаніях, решта юристів – інхаузи, юристи НУО та державні службовці.

За інформацією The American Lawyer.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати