13 серпня 2015, 15:37

ЮК «Александров і Партнери» виступає експертом «Forum for Freedom and Growth»

ЮК "Александров і Партнери"

Міжнародна юридична компанія «Александров та партнери» виступає експертом у галузі будівництва у міжнародному проекті «Forum for Freedom and Growth», організованому за участі Європейської комісії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Forum for Freedom and Growth» – це інноваційний міжнародний громадський проект, який об'єднує представників політичного, ділового і юридичного середовища з метою розробки найкращих правових рішень щодо реформування законодавства 21 країни Центральної та Східної Європи.

Форум проходитиме у три етапи:

1. Проведення правового дослідження: вже сформовано 20 експертних груп, які протягом десяти

місяців будуть досліджувати законодавство та шукати шляхи його вдосконалення.

На цьому етапі співробітники Компанії проаналізували поточний стан законодавства України у сфері будівництва, виявили його основні проблеми, а також надали експертний висновок щодо необхідних змін.

2. Конгрес – це інструмент суспільного просування різносторонніх законодавчих рішень, які покликані поліпшити якість законодавства.

Захід відбудеться з 28 по 30 жовтня 2015 року у місті Катовіце, Польща, у рамках роботи якого будуть представлені результати роботи усіх експертних груп.

3. Звіт за результатами роботи: кульмінація роботи Форуму, підбиття підсумків проведеної роботи.

Звіт – це короткий експертний висновок щодо результатів цілого дослідницького процесу, що міститиме результати діяльності Конгресу – перші проекти законодавчих актів, які можна впроваджувати у країнах, що взяли участь у Форумі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати