25 серпня 2015, 18:02

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» захистила інтереси української дочірньої компанії міжнародного виробника косметики

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Юристи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно захистили інтереси української дочірньої компанії міжнародного виробника косметики в трудовому спорі з колишнім співробітником.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Після звільнення за власним бажанням колишній співробітник звернувся до суду з позовом, вимагаючи стягнути з клієнта доплату за виконання ним протягом року обов'язків тимчасово відсутнього керівника.

Voynarovska_fin_smallСуд першої інстанції відмовив співробітнику в задоволенні його вимог в повному обсязі, суди апеляційної та касаційної інстанцій залишили рішення у справі без змін. Суди прийшли до одноголосної думки про те, що колишнім співробітником не було надано належних доказів реального виконання ним обов'язків тимчасово відсутнього керівника.

 «Важко переоцінити репутаційну складову трудових спорів, особливо коли це стосується міжнародної компанії. Для таких компаній завжди на першому плані стоїть ділова репутація. Особливість Savchuk_Valeriaюридичного супроводу у вирішенні трудових спорів полягає у максимально делікатному підході та врахуванні інтересів всіх учасників процесу та захисті не тільки активів та комерційних таємниць, а в першу чергу репутації самого бізнесу»,- зазначила Оксана Войнаровська, керівник проекту.

Інтереси української дочірньої компанії міжнародного виробника косметики представляла провідний юрист практики праці та зайнятості Валерія Савчук. Керувала проектом Оксана Войнаровська, партнер практики праці та зайнятості.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати