19 березня 2015, 15:00

ЮФ «Дмитрієва та Партнери» стала членом Європейської Бізнес Асоціації

ЮФ «Дмитрієва та Партнери»

ЮФ «Дмитрієва та Партнери» стала членом Європейської Бізнес Асоціації (European Business Association – EBA) з метою активної участі в громадській діяльності, лобіюванні інтересів клієнтів, підвищення професійного рівня співробітників компанії, повідомили «Юридичній газеті» представники компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За словами керуючого партнера ЮФ «Дмитрієва та Партнери» Ольги Дмитрієвої, приєднання до Європейської Бізнес Асоціації - необхідний етап для розвитку компанії в зв’язку з процесом євроінтеграції країни, адже головними завданнями EBA є організація та підтримка впровадження в Україні європейських стандартів до ведення бізнесу, а також представлення інтересів своїх членів в політичних колах для покращення ділового клімату.

ЮФ «Дмитрієва та Партнери» заснована в 1994 році. За двадцять один рік існування компанія здобула авторитет на ринку юридичних послуг як в Україні, так і за її межами.

ЮФ «Дмитрієва та Партнери» неодноразово входила до складу 50 провідних юридичних фірм України та «Бронзовою ліги» за результатами досліджень, які проводяться щорічно газетою «Юридична практика», починаючи з 1998 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати