22 квітня 2021, 11:25

YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

YouControl

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно і швидко перевіряти компанії. Компанія YouControl запустила безкоштовний онлайн-курс “Комплаєнс”. Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, адвокатами, працівниками банківських установ, державних органів. Крім уроків, підготовлених українськими спікерами, є заняття від іноземних спеціалістів з Великобританії, Канади, Вірменії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Штрафи АМКУ відтепер відображатимуться у системі YouControl"

Кому і для чого варто пройти курс з комплаєнсу?

З метою формування прозорого бізнес-середовища і поширення у суспільстві знань та навичок у роботі з відкритими даними YouControl запустив унікальний безкоштовний освітній проєкт – курс Комплаєнс”. Навчальна програма вчить знаходити надійних бізнес-партнерів, уникати  економічних ризиків і використовувати можливості відкритих джерел даних на повну. 

Курс буде цікавим комплаєнс-менеджерам, юристам, аудиторам, бухгалтерам, керівникам компаній, менеджерам ЗЕД, кадровим спеціалістам, закупівельникам для  формування базового уявлення про комплаєнс. Програмою вже встигли скористатися майже 8 тисяч спеціалістів та студентів вишів.

З чого складається курс?

Кожного тижня курс поповнюється новими уроками. На сьогодні “Комплаєнс” складається з 26 унікальних уроків в текстовій формі. Також деякі уроки підтримують відеоформат і проходять у вигляді інтерактивної навчальної гри: формат запитання-відповідь.

YouControl_compliance course

Наразі програма курсу допомагає дізнатися про: 

  • Санкційний комплаєнс
  • Комплаєнс в галузі захисту персональних даних
  • Фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю
  • Комплаєнс в закупівлях
  • Юридичний комплаєнс
  • Антикорупційний комплаєнс
  • Комплаєнс іноземних контрагентів
  • Комплаєнс персоналу та ін.

Уроки курсу підготували вже порядка 20 експертів: українські та міжнародні спеціалісти з різних компаній та установ, коплаєнс-офіцери, керівники профільних напрямків. Програма складається з теоретичного та практичного модуля. Уроки від іноземних спеціалістів винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань та проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання по темі уроку.

YouControl_compliance course_

Як пройти курс?

Для проходження курсу варто зареєструватись. Користувач системи може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна “подорожувати” від уроку до уроку, орієнтуючись на власну мапу потреб і побажань. А функція реєстрації в системі дає можливість проходити тести та вчасно дізнатися про появу нового уроку: на мейл користувача приходить сповіщення про появу нового заняття.  

Посилання на курс

Довідка: що таке комплаєнс? 

Комплаєнс (англ. compliance) - це відповідність певним законам, вимогам або нормам. Під поняттям розуміють дотримання належних стандартів поведінки на ринку, справедливе ставлення до клієнтів, управління конфліктами інтересів та дотримання законодавства у сфері господарської діяльності.

До сфери комплаєнса відноситься:

- протидія легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;

- розробка документів і процедур, що забезпечують відповідність діяльності компанії з чинним законодавством;

- захист інформаційних потоків, протидія шахрайству і корупції, встановлення етичних норм поведінки співробітників тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати