05 листопада 2021, 19:04

Японська компанія "найняла" вуличних котів для покращення роботи працівників

Японська компанія Ferry Corporation, яка займається онлайн-торгівлею, поселила в офісі 9 вуличних котів та кішок, щоб покращити продуктивність працівників, зменшити їхній стрес, а також підвищити привабливість компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кожен четвертий опитаний українець задоволений своїм життям, - дослідження ЕВА"

Про це повідомляє вебсайт World of Buzz.

Це нововведення не тільки приносить користь працівникам компанії, але й забезпечило 9 котів надійною домівкою. Котам дозволили ходити по всьому офісу та навіть залазити на столи. Відволікати працівників від роботи також не заборонено.

Керівництво компанії заявило про покращення особистих стосунків між працівниками після початку експерименту. Присутність пухнастиків в офісі спонукають працівників до більшого прояву любові, а також дозволяє їм почуватися менш відокремлено від колективу. Проте, є і мінуси. Такі «офісні працівники», як і інші коти, люблять гризти дроти, ходити по комп’ютерах і рвати папір. Однак корпорація Ferry заявила, що готова змиритися з цими невеликими неприємностями.

Крім цього, компанія заохочує працівників приводити своїх домашніх улюбленців на роботу. Ferry Corporation щомісячно виплачує 42 долари кожному працівникові, який «усиновить» вуличного пухнастика.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати