20 лютого 2021, 11:21

Який він - типовий адвокат очима суспільства

Команда приватного юридичного університету в Англії (ULaw), застосувавши електронну техніку ідентифікації обличчя E-Fit, представила погляди британської громадськості на типового працівника юридичної галузі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє британський веб-сайт Rollonfriday.

Після опитування 2000 представників громадськості та об’єднання їх думок був представлений середньостатистичний адвокат: білий чоловік віком 35–44 років, гарно одягнений, гладко поголений, без татуювань і пірсінгу та з охайною зачіскою.

Серед опитаних 48% людей зобразили тих, хто працює в юридичній галузі, білими, 12% — БАМЕ (Black, Asian, and minority ethnic), тобто інших рас, а 38% — людей, які мають будь-яку етнічну приналежність. І хоча 25% вважали працівників юридичної галузі чоловіками, 19% візуалізували їх як жінок, а 55% бачили в них чоловіків чи жінок. Більш визначеною громадськість була щодо класу: 48% респондентів вважали адвокатами людей серед вище середнього класу, а 8% — вищого класу.

За даними Регулюючого органу адвокатів (SRA), юридичні фірми насправді більш різноманітні щодо робочої сили порівняно з іншими сферами. З його даних випливає, що 49% адвокатів юридичних фірм в Англії та Уельсі складають жінки порівняно з 47% серед робочої сили Великобританії в інших сферах; 21% — представники БАМЕ порівняно з 13% робочої сили в Англії, Шотландії та Уельсі. Є думки, що фірми непропорційно складені щодо класового поділу порівняно з іншим населенням, хоча лише 21% адвокатів юридичних фірм відвідували платні школи.

Директор ULaw з питань рівності, різноманітності та інклюзії Патрік Джонсон зазначив, що дослідження «підкреслило сувору реальність, яка полягає в тому, що потрібно зробити ще більше, щоб перевизначити, як може виглядати той, хто працює в юридичній галузі. Це професія не виключно для білих чоловіків вищого класу, вона насправді доступна для всіх».

Юридичні регулятори Великобританії сподіваються, що новий кваліфікаційний іспит адвокатів та курси адвокатури покращать доступ до професії в Англії та Уельсі та прискорять зникнення стереотипу, представленого електронною системою.

2

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати