11 травня 2019, 12:53

Яких помилок найчастіше припускаються аудиторські фірми, просуваючи свої послуги

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Під час просування аудиторських послуг аудиторські фірми припускаються чимало помилок. Найпоширенішим їх видом є використання прийомів і методів, притаманних товарним ринкам, наприклад, надання знижок чи розіграш подарунків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Правила успішної кар’єри у сфері внутрішнього аудиту".

Ще однією поширеною помилкою є відсутність стратегічних документів, якими регламентується PR-діяльність компанії. Наприклад, наявність інформаційної моделі лише на словах позначається на якості просування. Для досягнення бажаного ефекту треба наперед знати, які ключові повідомлення будуть транслювати й прогнозувати результат від них.

Також бажано уникати сумнівного креативу, оскільки аудиторські послуги доволі консервативні. Як зазначається, офіційно-діловий стиль потрібно витримувати в рекламних матеріалах, іміджевих статтях, оригінал-макетах.

Експерти з комунікацій та іміджу наголошують, що PR для аудиторської фірми повинен бути тонким, ненав’язливим і високопрофесійним. Так, сьогодні дуже популярним методом залучення клієнтів є:

  • директ-маркетинг (пряма поштова розсилка), метою якого є отримання замовлення від клієнта;
  • виділення перспективних груп покупців і зміцнення з ними взаємозв’язку;
  • донесення до замовника будь-якої інформації тощо.

У ПАБУ вказують, що застосування директ-маркетингу може бути більш ефективним, якщо аудиторська фірма сформувала рекламно-інформаційний пакет пропозицій про співпрацю на основі індивідуальної бази даних, і розсилка проводиться персоніфіковано.

Читайте також: "Дієві шляхи запобігання шахрайству в компаніях".

При цьому стратегія просування аудиторських послуг повинна бути спрямована не лише на підтримання іміджу фірми, а й на грамотну організацію роботи з клієнтами. Так, аудиторська компанія повинна брати на себе листування з міністерствами й відомствами, організовувати відкриті інформаційно-консультаційні семінари з актуальних питань оподаткування та обліку. Участь у вирішенні складних та неоднозначних ситуацій для бізнесу є важливою частиною комунікаційної стратегії аудиторської фірми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати