30 квітня 2020, 11:19

Які строки подання та розгляду скарг платників податків у період карантину?

Офіс великих платників податків ДПС

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що п. 528, який Законом України від 30.03.2020 р. №540 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" внесено до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ передбачено зупинення перебігу строків, встановлених ст. 56 Кодексу (в частині процедури адміністративного оскарження), щодо скарг платників податків (крім скарг щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету податку на додану вартість та/або з від'ємного значення з податку на додану вартість), що надійшли (надійдуть) до 31 травня 2020 р. та/або які не розглянуті станом на 18 березня 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін виділив 1,6 млрд грн на виплату допомоги на дітей для ФОП".

Зазначається, що таке зупинення не породжує будь-яких наслідків, передбачених ст. 56 Кодексу.

Водночас з урахуванням того, що перебіг строків, які зупинялися, продовжується то контролюючий орган має право прийняти відповідне рішення з 1 червня 2020 р. з урахуванням часу, що минув до такого зупинення.

У ДПС звернули увагу, що перебіг строків розгляду скарг в адміністративному порядку не зупиняється та застосовуються наслідки порушення їх розгляду, передбачені п. 56.9 ст. 56 Кодексу стосовно скарг щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету податку на додану вартість та/або з від'ємного значення з податку на додану вартість.

Нагадаємо, аграрії обговорюють потребу в товарній біржі та деривативах в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати