25 квітня 2019, 11:40

Які аналітичні інструменти найчастіше використовують внутрішні аудитори в роботі

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Які спеціальні інструменти внутрішні аудитори найчастіше використовують для аналітичної роботи?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


TeamMate Analytics

Цей програмний продукт являє собою сукупність більш ніж 150 інструментів, розроблених спеціально для аудиторів та бухгалтерів. Він є фактично надбудовою над Excel, який більшість аудиторів використовують щоденно. Відповідно, характерною особливістю цього аналітичного інструменту є легкість у використанні - TeamMate Analytics надає можливість аудиторам з будь-яким рівнем IT-навичок аналізувати величезні масиви інформації й не потребує спеціальної підготовки. Після встановлення цього продукту в Excel з’являється нова вкладка, через яку аудитори мають доступ до всіх інструментів.

Як зазначається, TeamMate Analytics широко використовують внутрішні аудитори, ті, хто здійснює розслідування шахрайських операцій, фінансові менеджери та бухгалтери. Інструмент однаково успішно застосовують як малі, так і великі команди.

BWise Audit Analytics

Інструмент здобув певну популярність завдяки інтеграції в систему управління аудитом BWise. Так, результати аналізу даних синхронізуються з іншими аудиторськими документами, тому немає необхідності витрачати додатковий час та ресурси на ручне копіювання інформації, а також пришвидшує процес складання звіту за результатами аудиторської перевірки.

Так, цей аналітичний інструмент має важливі переваги щодо можливостей роботи з великими обсягами даних та гнучкості під час створення та модифікації власних тестів та сценаріїв проведення аналізу даних. Однак цей програмний продукт є все-таки досить складним у використанні аудиторами без спеціальної IT-підготовки.

IDEA

Це сучасний аналітичний інструмент, який має низку особливостей. Зокрема, спільні риси з TeamMate Analytics у частині наявних вбудованих тестів. Однак він надає більше можливостей для імпорту даних та забезпечення їх надійності.

Таким чином внутрішнім аудиторам, зацікавленим в автоматизації своєї роботи, є з чого обирати на ринку спеціалізованих програмних продуктів.

За інформацією ПАБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати