12 червня 2019, 10:00

Yakaboo.ua запускає офіційний імпорт книжок з Британії

Yakaboo.ua

Найбільша онлайн-книгарня України Yakaboo.ua підписала контракт з міжнародною видавничою групою Penguin Random House і в Україну вже завезено 1500 найменувань  книжок від 40 британських видавництв, які входять до цього конгломерату.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Всі книжки можна знайти у розділі “Новинки” на сайті. В асортименті дитяча література для різних вікових категорій, художня література, нон-фікшн – біографії, бізнес-література, популярна психологія, арт-видання, філософія, професійна література, мистецькі альбоми, література про здоров’я, наук-поп.

У переліку британського імпорту новинки 2019 року, а також видання з інших років, до прикладу книжку Becoming Мішель Обами, Sapiens Юваля Ноя Харарі, 12 Rules for Life Джордана Петерсона, Us Against You Фредріка Бакмана.

Серед видавництв, чиї книжки представленні у цій добірці, Penguin, Vintage, Allen Lane, Vermilion, Portfolio, Virgin Books, Yearling, Viking, Corgi Books, Bantam, Definitions, Arrow Books, Black Swan, Ladybird, Puffin, Red Fox Picture Books, Andersen Press Ltd та інші.

Вартість книжок коливається від 40 до 1700 грн. Середня вартість на англомовний бестселер 300-400 грн.

Тепер українські читачі мають можливість отримати англомовні видання уже протягом трьох годин у Києві та наступного дня у будь-якому місті України.

Онлайн-книгарня Yakaboo.ua – це 300 000 книжок, 71 мовою, прийом заявок 7 днів на тиждень. Доставка замовлення на суму від 100 грн. – безкоштовна “Укрпоштою”.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати