17 лютого 2023, 15:46

Як захистити дітей від мін: створено новий сайт про мінну безпеку

Пресслужба МОН

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили веб-сайт "Все про мінну безпеку" для батьків, вчителів та дітей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прем’єр-міністр: Цього року виплати для ВПО будуть автоматично продовжені"

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Ресурс містить чотири розділи: для батьків, вчителів, підлітків та дітей. У кожному з них викладено адаптовану до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними. У розділі "Вчителям" можна знайти методичні рекомендації щодо проведення уроку з мінної безпеки та презентації для учнів різних класів.

За даними ДСНС, станом на 17 лютого 2023 року в Україні залишалося близько 174 тис. кв. км потенційно забруднених мінами та іншими вибухонебезпечними предметами територій. Фахівці повідомляють про випадки мінування дитячих іграшок та інших предметів, які привертають увагу малюків, а тому становлять велику загрозу для їхнього життя та здоровʼя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати