13 жовтня 2020, 19:11

Як юристам отримати максимум від сучасних технологій: Великобританія

Декілька років тому презентації про технології та закони часто зосереджувались на штучному інтелекті та на тому, чи замінять роботи адвокатів. Проте сьогодні ми опинилися в полоні глобальної кризи в галузі охорони здоров’я, яка ще більше підштовхнула розвиток технологій. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чим пояснюється масове злиття юридичних фірм у Великобританії"

Юридичне товариство Великобританії провело конференцію та у процесі дискусії визначило основні поради юридичному бізнесу, як використовувати технології для власного розвитку.

Забезпечте наявність необхідних ресурсів — людей

Щоб отримати максимальну віддачу від технологій, керівники фірм повинні дивитись за межі того, що інновація робить, планувати, як будуть отримувати від неї користь, і найголовніше — хто буде керувати цим процесом. Без спеціального ресурсу можна втратити весь потенціал існуючих технологій. Як зазначила генеральний директор та засновник BamLegal Кетрін Бамфорд, «якщо ведення бізнесу полегшилося через пандемію, то цей час є чудовою можливістю для людей вивчати проєкти, пов'язані з технологіями, за допомогою безлічі безкоштовних ресурсів, доступних в інтернеті». Певні завдання — наприклад, з автоматизації простого робочого процесу чи створення угоди про нерозголошення інформації — цілком можна виконувати за допомогою безкоштовних інструментів.

Дивіться за межі власної команди

Не завжди потрібно самостійно знаходити або закуповувати технології. Порада полягає в тому, що можна дослідити функції, закупівлі, фінанси, системи, які вже використовують інші компанії та адвокати. Співпрацювати та набиратися досвіду в інших полегшить шлях до розвитку інновацій у власній фірмі.

Знайте своїх клієнтів

У деяких випадках існуюча технологія може використовуватися не в повній мірі з тієї простої причини, що не були визначені всі проблеми, які потрібно вирішити, або був використаний не весь функціонал технології. Старший менеджер з питань інновацій та залучення бізнесу в компанії White & Case Крістіс Гімонд назвала це «розривом у знаннях» і наголосила на важливості приділяти час запитанню клієнтів. Оцінюючи, чи можна зробити більше з наявною технологією, непогано почати з розгляду можливостей для покращення співпраці з клієнтами. Перехід від громіздких способів роботи (наприклад, передачі документів туди-сюди електронною поштою) до використання для співпраці інструментів «хмарного сховища» часто є величезною можливістю, яку не варто упускати.

Дослідіть, як використовуються існуючі технології

Впровадження інновації — це лише перший крок. Якщо ви не впевнені, що може зробити ваша існуюча технологія чи як досягти певного результату, запитайте у постачальника. Він знає власну продукцію краще за будь-кого, і підтримка такого характеру, як правило, включається як частина договору поставки. Не бійтеся просити про підтримку, навчання, демонстрації тощо. Постачальники не завжди знатимуть/розумітимуть ваші конкретні потреби та випадки використання, тож приділіть час, щоб допомогти їм зрозуміти, чим ви та ваші колеги займаєтесь і які у вас потреби. Тоді вони будуть знати, чим можуть допомогти вам, та навчать використовувати раніше невикористані можливості існуючої технології.

Шукайте можливості для інтеграції

Оскільки технологічні рішення з часом додаються, перехід між ними може стати настільки неприємним досвідом, що в іншому випадку корисне програмне забезпечення в кінцевому підсумку може надійти до віртуальної шафи, наповненої цифровим пилом. Поки ми не знайдемо однієї платформи, щоб керувати ними всіма, існує альтернативний підхід. Кетрін Бамфорд припустила, що «інтеграторами» можуть бути люди. Можна розглянути можливість найму одного або двох розробників програмного забезпечення та/або науковців і доручити їм створити безперебійних зв’язків між різними системами, будь то застарілі рішення чи нові продукти.

Справа у людях

Щоб отримати максимальну віддачу від існуючих технологій, неминуче знадобляться певні витрати часу від вас та ваших людей. Якщо інвестування в технології призведе до нових можливостей, спрощеного користувацького досвіду та більш інтегрованих робочих процесів, це майже напевне забезпечить більш продуктивні та вигідні результати. Заохочення та надання людям можливості вчитися та досліджувати, відкрита взаємодія з клієнтами та інвестування у відносини з постачальниками — ключі до успіху юридичних фірм на ринку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати