09 квітня 2020, 18:13

Як відзвітувати про доходи від адвокатської діяльності?

ГУ ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Декларуванню підлягають лише разові валютні операції на суму понад 50 прожиткових мінімумів".

Відповідно до змін, запроваджених Законом України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», громадяни та фізичні особи які провадять незалежну професійну діяльність, для яких встановлено строки подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи підпунктом 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 Податкового Кодексу України мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 1 липня 2020 року, а саме останній день подання декларації 30 червня 2020 року.

Зазначається, що адвокати, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік до 1 липня 2020 року.

Також звертається увага, що суму податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військового збору, зазначену в річній податковій декларації платники податків самостійно сплачують до 1 жовтня 2020 року. ДПС радить подавати декларацію про майновий стан і доходи, скориставшись "Електронним кабінетом".

Для допомоги платникам податків Державна податкова служба запровадила серію відеоуроків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами. Як заповнити декларацію про майновий стан і доходи можна переглянути за посиланнями:

Головне управління ДПС у Черкаській області також нагадує, що декларування доходів пов’язано із виконанням фізичними особами – платниками податку вимог ст. 67 Конституції України та норм Податкового кодексу України.

Нагадаємо, НАЗК та СБУ забезпечують прозорість декларування високопосадовців спецслужби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати