06 квітня 2021, 13:17

Як скасувати містобудівні умови та обмеження?

Департамент містобудування та архітектури КМДА

На етапі підготовки до будівництва у забудовника може виникнути необхідність повністю змінити наміри щодо майбутньої споруди, а значить наявні МУО не відповідатимуть результату забудови.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи потрібно новому власнику будівлі «оновлювати» МУО, якщо вони вже видані?"

Про те, як скасувати містобудівні умови та обмеження, розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

«Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» скасування містобудівних умов та обмежень можливе за заявою замовника. Для цього необхідно підготувати заяву у довільній формі з проханням анулювати рішення про надання МУО та адресувати таке звернення до Департаменту містобудування та архітектури КМДА. Подати заяву можна як напряму до Департаменту (електронною або звичайною поштою), так і через Центр надання адміністративних послуг», - пояснив Юрій Тацій.

Він також підкреслив, що якщо забудовник планує зводити будівлю з іншим функціональним призначенням, то важливо, щоб цільове призначення земельної ділянки відповідало цим намірам. Не можна, наприклад, на землях житлової забудови споруджувати промислове підприємство.

«У разі зміни права власності земельної ділянки перед отриманням МУО важливо внести нові відомості у Реєстр речових прав на нерухоме майно. Це можна зробити, скориставшись послугами державного реєстратора або нотаріуса», - додав Юрій Тацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати