15 травня 2020, 9:00

Як подається розрахунок частини чистого прибутку державним унітарним підприємством

Вісник ДФСУ

Який порядок подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як карантин змінив сферу зайнятості та що очікувати далі?".

Так, розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за підсумками кварталу, півріччя, трьох кварталів у терміни, передбачені для квартальної звітності - впродовж 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за підсумками року - впродовж 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

При цьому частина чистого прибутку (доходу) сплачується державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до державного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати