02 квітня 2020, 9:00

Як нерезиденту правильно здавати в оренду своє майно в Україні?

ГУ ДПС у Київській області

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що нерухомість, яка належить фізичній особі - нерезиденту, надається ним в оренду  виключно через фізичну особу - підприємця або юридичну особу - резидента (уповноважених осіб), які виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Марки акцизного податку: які терміни подання заявки-розрахунку та звіту?".

Так, нерезиденти, які порушують вказані норми, вважаються такими, що ухиляються від сплати податку (пп.170.1.3 ст.170 Податкового кодексу України).

Зазначається, у разі якщо фізична особа - нерезидент має постійне місце проживання в Україні, здавання такою фізичною особою - нерезидентом  в оренду нерухомого майна здійснюється через фізичну особу - підприємця або юридичну особу - резидента (уповноважених осіб), що виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів. 

Нагадаємо, до початку планової документальної перевірки платник податків може подати уточнюючу звітність.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати