20 серпня 2018, 17:53

Як іноземцю зареєструватися в Держреєстрі фізосіб-платників податків

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

З метою реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі –Державний реєстр) та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, іноземець та особа без громадянства (його представник) може звернутися до відповідного контролюючого органу, подати Облікову картку № 1ДР, пред’являючи при цьому документ, що посвідчує особу, та засвідчений в установленому законодавством порядку його переклад українською мовою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Як отримати борг по заробітній платі з попереднього місця роботи».

Представник іноземця чи особи без громадянства додає до Облікової картки № 1ДР документ, що посвідчує особу такого представника, та документ, що посвідчує особу довірителя, або його ксерокопії (з чітким зображенням), а також довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку на проведення реєстрації у Державному реєстрі та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (після пред’явлення повертається), та її копію.

За інформацією ЗІР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати