06 січня 2021, 11:15

Як діяти, коли до документа державного планування, який вже має СЕО, вносяться зміни

Прес-служба Міндовкілля

Міндовкілля затвердило чіткі критерії, на підставі яких прийматиметься рішення. Адже до цього часу всі такі зміни проходили процедуру стратегічної екологічної оцінки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Облік викидів парникових газів у 2021 р.: Міндовкілля підготувало роз’яснення для операторів установок".

Про це повідомляє прес-служба Міндовкілля.

У чинному законодавстві передбачено, що відповідне рішення має прийматися на підставі критеріїв визначення наслідків для довкілля і здоров'я громадян. Проте досі критерії не були затверджені.

Наразі ситуацію виправлено. На виконання частин сьомої і восьмої статті 10 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку", Міндовкілля затвердило критерії визначення наслідків для довкілля і здоров’я громадян. Відповідний наказ відомства від 28.10.2020 № 213 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 4 січня цього року за № 9/35631. Тож протягом 10 днів нормативно-правовий акт буде опублікований та набере чинності.

Затверджені критерії будуть єдиними для використання як замовниками СЕО, так і уповноваженим органом при прийнятті рішення про необхідність здійснення СЕО у разі внесення незначних змін до документа державного планування щодо якого така оцінка вже проводилась.

Нагадаємо, розширено перелік платних послуг, що надаються установами ПЗФ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати