19 березня 2015, 10:14

Яценюк закликає Раду підтримати законопроекти, спрямовані на полегшення ведення бізнесу

Урядовий портал

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав коаліцію парламентських фракцій ухвалити розроблені урядом України законопроекти, які дадуть можливість Україні  підвищити показники легкості ведення бізнесу та покращити інвестиційний клімат, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За його словами, п’ять відповідних проектів законів уже пройшли перше читання у Верховній Раді. Глава уряду звернувся до профільних парламентських комітетів з рекомендацією розглянути ці законопроекти, аби на засіданні 19 березня ухвалити їх у другому читанні і в цілому.

Ухвалення цих законопроектів, зокрема, дасть можливість отримати від Світового банку та японських партнерів допомогу у загальному розмірі 800 мільйонів доларів. «Ці 800 мільйонів доларів підуть виключно на розвиток економіки, на інфраструктурні проекти, створення робочих місць і запуск економічного двигуна країни», - підкреслив глава уряду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати