13 липня 2015, 9:51

Яценюк сподівається, що ВР не піде на канікули, доки не ухвалить внесених урядом законів

Інтерфакс-Україна

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сподівається, що народні депутати України не підуть на літні канікули, доки не ухвалять пакета законопроектів, внесених Кабінетом Міністрів раніше.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми йдемо, а потрібно бігти. Зі 180 законів, які Кабінет Міністрів вніс до парламенту, понад 100 залишилися неухваленими. А це ті закони, які потрібні для реформування країни", – заявив А.Яценюк в ефірі "10 хвилин із прем'єром" на телеканалі "Еспресо TV" у неділю ввечері.

"Це закони щодо боротьби з корупцією, які дають можливість нам отримувати зарубіжні інвестиції, які дають можливість створити бізнес-клімат у країні, щоб сюди прийшли інвестори. Це закони, які по-новому формують соціальну, економічну та політичну систему країни", - розповів він.

"Єдиний шлях, щоб країна стала успішною, - коли кожен робитиме свою частину роботи – і президент, і уряд і парламент, який має ухвалити всі закони. І сподіваюся, що члени українського парламенту не підуть на канікули до того моменту, доки весь пакет законів, необхідний країні, не будуть проголосовано у Верховній Раді України. Підемо відпочивати тоді, коли зробимо все для своєї країни. Тому вперед, за роботу", - сказав А.Яценюк.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати