10 серпня 2015, 9:07

Яценюк доручив ДФС та Держземагентству спростити процедури з реєстрації бізнесу та землі до вересня

Урядовий портал

Невиконання завдання зі спрощення реєстрації права власності на землю потягне за собою персональну відповідальність керівника Держземагентства, заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю,  9 серпня, присвячених темі дерегуляції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Він зазначив, що право власності на земельну ділянку наразі реєструється Державним земельним агентством: «Можу відзначити, що зараз нічого в питанні спрощення реєстрації права власності на землю не зроблено. І це те завдання, яке Держземагентство повинне виконати до вересня».

«Невиконання цього завдання тягне за собою персональну відповідальність керівника Держземагентства», - наголосив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду також нагадав, що Міністерством юстиції спрощено реєстрацію ведення бізнесу і за новою процедурою для того, аби зареєструвати бізнес, необхідно лише 24 години. Проте Державна фіскальна служба так і не внесла зміни до своїх регламентів.

«У рамках реформи Державної фіскальної служби вже у вересні будуть прийняті відповідні рішення, які за 24 години дадуть можливість зареєструвати бізнес», - підкреслив Прем’єр-міністр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати