26 серпня 2015, 17:35

Яценюк анонсує кадрові зміни в керівництві митниці

Інтерфакс-Україна

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк анонсує кадрові зміни в керівництві митниці через численні скарги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми після сьогоднішнього засідання ухвалимо відповідне рішення щодо керівництва української митниці", - сказав прем'єр на розширеному засіданні Кабміну за участю голів областей у Києві в середу, передає Інтерфакс-Україна.

Питання про митницю на засіданні Кабміну порушив голова Одеської області Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, після того, як було анонсовано проект будівництва дороги Одеса-Рені за рахунок додаткових надходжень від роботи митниці, керівництво митниці ухвалило низку рішень, спрямованих на зниження надходжень від роботи митниці в Одеській області. Зокрема, з Одеси було виведено енергетичну митницю і на 20% було підвищено план щодо доходів від роботи митниці.

М.Саакашвілі вважає, що це було зроблено в ручному режимі і привело до того, що оформлення вантажів пішло з Одеси в інші регіони.

Міністр фінансів Наталія Яресько сказала, що закон, який дозволить фінансувати будівництво дороги за рахунок збільшених надходжень від роботи митниці в Одеській області, ще не діє, а збільшені плани щодо збору надходжень отримали всі митниці.

Вона висловила готовність обговорити з М.Саакашвілі проблеми в Одеській митниці.

Після цього А.Яценюк звернувся до губернаторів і попросив підняти руку тих, хто задоволений роботою митниці у своєму регіоні, - руку не підняв ніхто.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати