23 березня 2023, 15:43

Вступна кампанія 2023: українським школярам нагадали про своєчасне оформлення ID-картки

Пресслужба ДМС України

Вже скоро школярів України чекає Національний мультипредметний тест та вступна кампанія-2023. Цьогоріч сесію НМТ заплановано на період з 5 по 23 червня. Додаткову сесію НМТ проведуть з 11 до 24 липня 2023 року. Реєстрація осіб для участі в основній сесії мультитесту триватиме з 3 квітня до 3 травня, повідомила пресслужба ДМС України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроєкт про дошкільну освіту: що відомо".

Тому в ДМС нагадали українцям, яким виповнилося 14 років та які планують вступати до вищих навчальних закладів, про необхідність обов'язково подбати про своєчасне виготовлення першого паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Для цього необхідно подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, центру обслуговування "Паспортний сервіс" або в ЦНАП:

  • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;
  • паспорт громадянина України одного з батьків. У разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або в разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
  • РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);
  • витяг із реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності).

Водночас для осіб, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративний збір не сплачується.

Якщо немає ідентифікаційного коду, то можна скористатися безоплатною комплексною послугою ID-14 та оформити паспорта разом із присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати