05 червня 2023, 17:12

Встановлено змову на закупівлях ДП «Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького»

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України 1 червня 2023 року виніс рішення щодо наявності змови між товариством з обмеженою відповідальністю «ДІ АР ЕНЕРЖИ ГРУП» та товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ «ДІ АР ГРУП» під час підготовки та участі в торгах на закупівлю: «Реагент гранульований протиожеледний на основі форміату натрію для попередження та усунення зледеніння на аеродромних покриттях».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Справа про несправжнє масло: суд визнав правомірними аргументи АМКУ»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Замовником послуг з очікуваною вартістю 990 000 грн. було державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Під час розгляду справи Західне міжобласне територіальне відділення АМКУ встановило низку фактів, які свідчать про те, що ТОВ «ДІ АР ЕНЕРЖИ ГРУП» та ТОВ «ДІ АР ГРУП» під час підготовки та участі у торгах узгоджували свої дії. АМКУ визнав відповідачів причетними до порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а саме - вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів. За це ТОВ «ДІ АР ЕНЕРЖИ ГРУП» оштрафовано на 718 802 грн, а ТОВ «ДІ АР ГРУП» на 339 999 грн.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати