14 травня 2021, 11:53

Всеукраїнська асоціація адмінсуддів звернулась до Європейської асоціації адмінсуддів щодо ліквідації ОАСК

Пресслужба ОАСК

Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів направила Президенту Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер лист, в якому закликала висловити підтримку судової незалежності в Україні у зв'язку з ліквідацією ОАСК.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Читайте також: "Тупицький і Касмінін звернулись до ОАСК із заявами про забезпечення позову"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

«Внаслідок реалізації цих ініціатив суд, який має виключні повноваження розглядати справи проти Уряду та центральних органів влади, повністю припинить здійснювати правосуддя. На декілька років зупиниться розгляд близько 45 тис. справ, у тому числі з питань соціального захисту громадян, які перебувають у провадженні ОАСК, оскільки суд, до якого у кінцевому результаті будуть передані ці справи, ще не створений, як і не створена Вища кваліфікаційна комісія суддів України, яка має здійснювати добір та переведення суддів до новоутвореного суду», - йдеться у зверненні.

У підсумку Асоціація просить Президента Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер проаналізувати ситуацію, що склалась, та надати своє бачення і підтримку незалежності судової влади в Україні. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати