22 січня 2022, 11:45

ВС: Рішення, прийняті у процесі виведення ПриватБанку з ринку у 2016 році, не порушили прав клієнтів

Пресслужба НБУ

КАС ВС 14 січня 2022 року відмовив у задоволенні касаційної скарги одного з клієнтів ПриватБанку та залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 вересня 2018  року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 17 січня 2019 року, якими відмовлено повністю в задоволенні позову про оскарження рішень державних органів щодо виведення ПриватБанку з ринку за участю держави в грудні 2016 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Суд ухвалив відповідне рішення у порядку письмового провадження без виклику сторін.

"Національний банк вітає законне та обґрунтоване рішення Верховного Суду. Як вбачається із постанови, Верховний Суд, зокрема, дійшов висновку, що рішення Національного банку та уряду, які були прийняті в процесі виведення неплатоспроможного ПриватБанку з ринку в грудні 2016 року, не порушили прав клієнтів та вкладників цього банку", – прокоментував рішення суду начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку України Віктор Григорчук.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати