28 квітня 2015, 11:58

ВРЮ отримала повідомлення щодо новопризначених членів за квотою адвокатів

Прес-служба Вищої ради юстиції

До Вищої ради юстиції надійшло рішення ІІІ з’їзду адвокатів України про призначення членів ВРЮ, повідомляє пресс-служба Вищої ради юстиції.
«Відповідно до документа ІІІ з’їзду адвокатів України, що відбувся 24–25 квітня 2015 року в м.Києві, у правомочному складі (за участі 184 делегатів із 259 загальної кількості обраних делегатів, які представляють 24 конференції адвокатів регіонів), за результатами таємного голосування призначив до складу ВРЮ адвоката Павла Гречківського (134 голоси «за») та суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Аллу Лесько (157 голосів «за»)», - йдеться у повідомленні.
Згідно з вимогами статті 17 Закону України «Про Вищу раду юстиції», яким передбачено новий порядок складення присяги членом ВРЮ, новопризначені члени ВРЮ невідкладно склали присягу перед з’їздом адвокатів України.
Згідно з законом, нагадують у ВРЮ,  член Вищої ради юстиції складає присягу перед органом, який його призначив. Відмова скласти присягу має наслідком втрату членства.
На сьогодні триває процес формування складу Вищої ради юстиції відповідно до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд». Для початку роботи ВРЮ необхідно призначення до складу органу 14 осіб.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати