20 вересня 2019, 15:59

ВРУ підтримала у першому читанні законопроект про моніторинг держвиплат

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У ВРУ підтримали у першому читанні за основу проект Закону №1231 від 02.09.2019 р. "Про верифікацію та моніторинг державних виплат". "За" це рішення проголосували 254 народні депутати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спікер Ради підписав закон про імпічмент Президента".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Мета законопроекту - законодавче врегулювання основних правових та організаційних засад здійснення верифікації державних виплат в Україні, що сприятиме розбудові справедливої системи соціального забезпечення в Україні, підвищенню адресності державних виплат, оптимізації бюджетних видатків.

Крім цього, визначено основні завдання, права та обов’язки центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику у частині здійснення верифікації державних виплат, визначені повноваження органів, що здійснюють державні виплати, врегульовано основні питання збору, обробки, захисту та аналізу інформації, отриманої від суб’єктів надання інформації, визначено основні етапи верифікації та перелік інформації, яка використовується для здійснення верифікації та моніторингу державних виплат.

Також законопроектом визначено порядок надання рекомендацій органам, що здійснюють державні виплати, та опрацювання ними рекомендацій, а також підходи щодо повернення неправомірно отриманої реципієнтом державної виплати.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала спрощення фінансової реструктуризації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати