Вища рада правосуддя вирішила провести додатковий прийом документів для участі в доборі на посади заступників голови Державної судової адміністрації України з 16 квітня по 7 травня 2026 року. Про це повідомила пресслужба ВРП.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "ВС: Втрата предмета лізингу виключає нарахування неустойки, але не звільняє від сплати лізингових платежів".
Рішення було ухвалено у зв’язку з необхідністю залучення більшої кількості кандидатів для проведення добору на ці посади. Поки що документи подали п’ять кандидатів.
Умови для зайняття вакантної посади, а також спосіб та місце подання документів оприлюднені за посиланням.



